-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Moti

Temperatura deri në 27 gradë, pasdite shtohen vranësirat

Vendi ynë do të ndikohet nga kthjellime dhe kalime vranësirash në orët e pasdites. Sipas MeteoAlb paraditja në territorin Shqiptar do të mbizotërohet nga kthjellimet...

Shtrëngata shiu dhe diell në Kosovë

Moti sot në Kosovë sot do të jetë i freskët dhe me shtrëngata shiu. Nga nesër pritet të ketë më shumë diell. Fundjava parashihet...

Moti sot në Kosovë me diell dhe vranësira të pakta

Gjatë ditës së hënë, në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të çrregullta, të cilat vende–vende kanë mundësi të shoqërohen me...

Java nis me kthesa të forta; zagushi, temperatura për plazh dhe disa pika shiu

Shqipëria do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik i vendosur mbi Ballkanin Perëndimor, duke sjellë mot të kthjellët dhe vranësira të...

Vijojnë të rriten temperaturat, vranësira në zonat malore

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar në pjesën më të madhe të tij do të jetë në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, të cilat do...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al