-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

PSD ironizon videon e Kurtit në Berlin: Sikur po shkon me autobus ekskursion në Durrës

Kryesoret

Nol Nushi nga PSD ka ironizuar vizitën e kryeministrit Albin Kurti në Berlin.

Ai ka publikuar në Facebook videon e udhëtimit të Kurtit në Gjermani, të publikuar nga Qeveria e Kosovës dhe ka thënë se video të tilla kanë bërë nga autobusi kur kanë shkuar në ekskursion në Durrës

Nushi ka thënë se po i mungon kënga “o shofer o llokum, jepi gaz pak ma shumë”.

Video u publikua më herët nga qeveria e Kosovës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit