-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Kjo është Krisjana, 19-vjeçarja që u vra me dy plumba në kokë nga i dashuri shqiptar në Greqi

Kryesoret

Kjo është 19 vjeçarja Krisjana Brakaj që u vra nga partneri i saj 25-vjeçar Qamil Taja në shtëpinë e tyre në Kaminia, Greqi.

I riu shqiptar pasi e qëlloi të renë me dy plumba në kokë, rrëfeu vetë krimin në polici. Ai pretendoi se ishte nën ndikimin e drogës dhe se ishte shumë xheloz për të.

Fqinjët e tij kanë rrëfyer për mediat greke se kishin dëgjuar zënka të shpeshta mes tyre dhe se vetëm një javë më parë, ishin përfshirë në një sherr të madh.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasi të dy ishin kthyer nga punët e tyre. Vajza punonte në një lokal nate në Kallithea ndërsa 25 vjeçari në një lokal në Troubë.

Siç ka rrëfyer vetë 25-vjeçari në polici, ai ka qenë xheloz dhe nën efektin e kokainës, ka nxjerrë pistoletën që ua kishte marrë një vit më parë disa rumunëve dhe e ka qëlluar dy herë në kokë.

“Grindeshin shpesh”/ Flasin fqinjët e të riut shqiptar që vrau të dashurën në Greqi

Sapo ka kuptuar se çfarë ka bërë, ka lajmërëruar policinë dhe ka rrëfyer krimin.

Dalin fotot, ky është shqiptari që vrau të dashurën në Greqi

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit