-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Digjet një apartament në Vlorë

Kryesoret

Një apartament është përfshirë nga flakët në Vlorë. Mësohet se apartamenti që është djegur ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri në bulevardin Vlorë-Skelë.

Paraprakisht mendohet që shkak i zjarrit të jetë një shkëndijë elektrike e cila të ketë shkaktuar flakët. Gjithashtu bëhet me dije se nuk ka persona të lënduar.

Zjarrfikësja dhe policia e Vlorës në vendngjarje kanë punuar për shuarjen e flakëve.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit