-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Parandalohet vrasja në Elbasan, kapet një person i armatosur, kë do eliminonte?

Kryesoret

Një ngjarje kriminale është parandaluar ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku raportohet se, një person i armatosur me një armë zjarri të llojit “kallashnikov” dhe fishekë në fole gati për qitje është arrestuar nga policia e këtij qyteti.

Sipas policisë së Elbasanit, i arrestuari, identiteti i të cilit ende nuk duhet, ndodhej në afërsi të zonës së quajtur “ish-Sporti i Vjetër” dhe sapo e kanë konstatuar, uniformat blu i janë vënë në ndjekje të tij.

Por, sapo ka parë policinë, ai ka hedhur armën që është sekuestruar nga blutë e Elbasanit dhe është përpjekur të largohet, por është neutralizuar dhe më pas është shoqëruar në polici.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit