-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Lulzim Basha: Unë nuk kam ikur asnjëherë, këtu kam qenë

Kryesoret

Lulzim Basha për t’i dhënë fund debatit se personat që sulmuan deputetët dhe gazetarët pas mbledhjes së Kryesisë së PD-së ishin njerëzit e tij, propozoi se individët që e kanë bërë këtë gjë nuk duhet të jenë më pjesë e kësaj partie.

Asnjë nga deputetët nuk më ka akuzuar mua. Nuk kam qenë. Nuk kam pasur dijeni. Personat që kanë bërë këtë nuk duhet të jenë më anëtar të PD-së” tha ai.

Tha se nuk është larguar asnjëherë. “Unë nuk kam ikur, këtu kam qenë. Kam bërë një hap pas. Që nuk më keni parë nuk do të thotë se nuk kam bërë fushatë.

Fushata ndihmohet në disa mënyrë. Kam qenë në krah të kandidatit të Tiranës. Të merrja protagonizëm kam gjykuar se nuk ka qenë gjëja e duhur” tha ai.

Basha “habitet” me incidentet te Kryesia e PD: S’e kam parë dhunën

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit