-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Osmani takon kryeministrin e Libanit

Kryesoret

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar në New York me kryeministrin e Libanit, Najib_Mikati

Në takim mësohet se është folur për përpjekjet e Kosovës dhe Libanit për afrimin e vendeve dhe popujve mes vete.

”Përsëriti përkushtimin e vendosur të Kosovës për të vazhduar përpjekjet tona të përbashkëta për të zhvilluar marrëdhëniet dypalëshe me Libanin si një hap thelbësor për afrimin e vendeve dhe popujve tanë,” ka shkruar Osmani në Twitter.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit