-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor: Me sa po blihen e shiten monedhat e huaja sot

Kryesoret

Sot, më 25 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.2 lekë.

Monedha evropiane Euro blihet me 105.4 lekë dhe shitet 106.2 lekë. Paundi britanik blihet me 120.5 lekë dhe shitet me 121.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.2 lekë, ndërsa në shitje me 74.8 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit