-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Qëllohet me gjashtë plumba drejt një personi në makinë

Kryesoret

Në rrugën Ferizaj-Prishtinë një person duke drejtuar makinën denoncoi se ishte qëlluar me armë zjarri nga person/a të panjohur. Shënjestra është dërguar në spital.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore ku kanë gjetur dhe sekuestruar 6 gëzhoja të fishekëve të armës së zjarrit”, njofton policia.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka bërë cilësimin e veprës penale, dhe ka urdhëruar hapjen e hetimeve intensive.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit