-sidi education-spot_img
3.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tymuese dhe kapsolla në Parlament/ Policia çon deputetët e PD-së në SPAK

Kryesoret

Policia e Tiranës ka dërguar në SPAK deputetët e PD-së që krijuan kaos në Parlament.

Komisariati nr. 1 ka dorëzuar në SPAK materialet në Prokurorinë e Posaçme në lidhje me incidentet e dhunshme dhe kaosin e shkaktuar nga deputetët e grupit të Bardhit dhe Berishës në seancën e ditës së djeshme ku u votua nen për nen për buxhetin e vitit 2024.

Referimi i materialeve në SPAK nuk është bërë me emra konkretë, por është referuar për grupin parlamentar të opozitës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit