-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fundjava “ngrin” Euron, Dollarin dhe Paundin

Kryesoret

Sot dollari amerikan blihet me 95.9 lekë dhe shitet me 97 lekë.

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.4 lekë, ndërsa në shitje me 110.3 lekë.

Paundi britanik blihet me 120.9 lekë dhe shitet me 121.7 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit