-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pas 2 vitesh grupi i PD-së sërish bashkë, ja cilët munguan në selinë qendrore

Kryesoret

Grupi parlamentar i opozitës u bashkua për herë të parë pas 2 vitesh në selinë qendrore të PD-së.

Kryetari i Grupit, Gazmend Bardhi e konfirmoi në një deklaratë për mediat, se tanimë opozita është e bashkuar dhe se pas shumë kohësh është e gjitha në “shtëpinë e saj”.

Grupi Bardhi

Gazment Bardhi
Agron Gjelmarkaj
Xhelal Mziu
Bledjon Nallbati
Qani Xhafa
Ludovik Hasani
Ervin Salianji
Dhurata Cupi
Zheni Gjergji
Lefter Genjeshenja
Ramadan Lika
Helidon Bushati
Petrit Doda

Grupi i Rithemelimit:
Flamur Noka
Edi Paloka
Oerd Bylylbashi
Ina Zhupa
Lindita Metealiaj
Greta Bardeli
ISUF celaj
Bujar Leskaj
Sorina Koti
Elda Hoti
Kasem Mahmutaj
Asllan Dogjani
Albana Vokshi
Luan Baci
Tritan Shehu

Tomor Alizoti

Jashte vendit:
Saimir Korreshi
Dashnor Sula
Kastriot Piroli (Rithemelimi) arsye familjare

Jorida Tabaku

Mungojne:
Ferdinand Xhaferraj
Ilda Dhori
Flamur Hoxha
Emilja Koliqi
Edmond Spaho

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit