-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Si çoban me dhi”, Sara drejtuar Bardhit: S’më intereson as kush je, as çfarë bën

Kryesoret

Duket se marrëdhënia në çift mes Bardhit dhe Sarës brenda shtëpisë së Big Brother VIP nuk po shkon siç duhet.

Përveç debateve të shpeshta që dyshja ka me njëri-tjetrin një tjetër detaj shumë i rëndësishëm që është vënë re së fundmi është se dyshja nuk e ndjek njeri-tjetrin nëpër rrjete sociale.

Siç duket të afërmit e tyre nuk janë dakort me këtë marrëdhënie, por thjesht po respektojnë lojën e tyre brenda.

Mirëpo ndërkohë çifti brenda po kalon tensione.

“Nuk më intereson as kush je, as çfarë bën, as çfarë ndikimi ke jashtë. Kur ke gabim e ke gabim. Ndërkohë që unë jam duke folur, si çoban me dhi, ti para dhe unë mbrapa”, i ka thënë Sara Bardhit.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit