-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Protestuesit i sulen Kryeministrisë, afrohen Forcat Speciale

Kryesoret

Menjëherë pas përmbylljes së fjalës prej 30 minutash të kreut të Rithemelimit Sali Berisha, situata para Kryeministrisë është agravuar, teksa protestuesit kanë hedhur koktej molotovi në drejtim të godinës. Menjëherë pas kordonit të parë të policisë janë pozicionuar efektivët e repartit “Shqiponja” dhe FNSH.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit