-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Protestuesit i vunë flakën bashkisë, policia u qepet Balliut dhe Blushit

Kryesoret

Tre persona janë arrestuar në lidhje me protestën e organizuar ditën e djeshme, ndërsa dy të tjerë janë në kërkim nga policia. Personat e arrestuar janë Kevin Vidrica, Bernard Metaliaj, Franci Kaloshi.

Vidrica dhe Metaliaj akuzohen për hedhjen e molotovit në derën e Bashkisë së Tiranës, ndërsa Kaloshi akuzohet për dhunë ndaj efektivëve të policisë.

Gjithashtu janë proceduar në gjendje të lirë Klevis Balliu dhe Tedi Blushi.

Dogjën derën e bashkisë Tiranë, arrestohen tre protestues

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit