-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ I rrethuar dhe i veshur me antiplumb, Azgan Mërnica del para gjykatës

Kryesoret

Nën masa të rrepta sigurie dhe i veshur me antiplumb, Azgan Mërnica, vrasësi i efektivit të Shqiponjave doli sot para gjykatës së Fierit.

Ati do t’i caktohet masa e sigurisë ndërsa më herët ka pranuar dhe krimin.

Vijon…

Ekzekutoi policin në Fier, del sot para gjykatës Azgan Mërnica

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit