-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Incidenti me gazetarët, Berisha: Linda, terror psikologjik në parlament

Kryesoret

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dënuar incidentin që ndodhi sot në parlament midis një oficeri të Gardës dhe gazetarëve. Oficeri i Gardës, sipas gazetarëve nuk i lejoi që të filmonin.

“Terror psikologjik ndaj gazetarëve në parlament! Përzihen forcërisht nga salla! Linda do terrin!” shkruan Berisha.

 

LIVE-Kuvendi nis me debat, Nikolla largon gazetarët nga seanca

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit