-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

PS përjashton Flamur Nokën 10 ditë nga Parlamenti

Kryesoret

Sekretariati i Etikës në Kuvend me votat e socialistëve përjashtoi me 10 ditë nga punimet deputetin Flamur Noka.

Në relacion theksohet se Noka bllokoi foltoren dhe ofendoi Lindita Nikollën. Për deputetët e tjerë që u kërkua masë nuk u mor asnjë masë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit