-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tifozët shqiptarë mbushin me euro artistin e rrugës në Dortmund

Kryesoret

Një artist rruge në Dortmund ka vendosur që të vizatojë në tokë të gjithë flamujt e ekipeve pjesëmarrëse në “Euro 2024”.

Tifozët që kalojnë pranë punimeve të këtij artisti vendosin euro te flamuri i vendit të tyre dhe më tepër euro kishte te flamuri shqiptar.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit