-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

“Lë pas vazot me kanabis”, Enca nis pushimet luksoze me këtë mesazh

Këngëtarja Enca Haxhia qëndroi dy ditë e arrestuar për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj në...

Në jurinë e “Miss USA 2023”, Emina Çunmulaj mahnit me paraqitjen

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, ka qenë anëtare e jurisë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023”, që u mbajt në në Grand...

Kërcënohet me vdekje ish-banori i BBV2

Pavarësisht se kanë kaluar më shumë se katër muaj që nga përfundimi i “reality show”, BBV, përdoruesit e rrjeteve sociale vijojnë të jenë akoma...

30 vite pa u ndëshkuar askush, arrestohet autori i vrasjes së Tupac Shakur

Pas 30 vitesh nga vrasja e tij policia e Las Vegas ka arrestuar autorin e dyshuar për  ekzekutimin e reperit Tupac Shakur. Legjenda e hip-hop-it...

Fero i ka kërkuar të rikthehen bashkë? Arbenita “thumbon” ish-reperin

Arbenita Ismajli dhe ish-reperi Fero kanë qenë së fundmi kryefjalë e mediave, pas largimit të këtij të fundit nga muzika dhe përkushimit në fenë...

Do t’i propozonte për martesë, komshiu i bën pyetjen super interesante Fjoralba Ponarit

Moderatorja shqiptare, Fjoralba Ponari, është tepër aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Ditën e enjte, ajo ka...

FOTO/ Sarah Berisha pozon me aktorit të njohur amerikan

Blogerja Sarah Berisha po qëndron këto ditë në qytetin e Parisit, pasi është e ftuar në Javën e modës në Paris. Sarah ishte e ftuar...

Nga ajo nuk pritej! Balerina rrëfen anën e errët të Shakirës: Nuk na ka paguar dhe…

Kënga “El Jefe”, e cilësuar si një “himn” kundër shfrytëzimit në punë dhe ksenofobisë, mesa duket nuk ka pasur prapaskenat më të bukura për...

“Japim lajmet!”, Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës u ndodh e papritura, e ndajnë me fansat

“Dy gisht mjaltë 2” prej disa ditësh ka nisur xhirimet dhe Ermal Mamaqi dita ditës na zbulon pamje nga ajo çfarë na pret së...

Fansat e “Harry Potter” në zi, ndahet nga jeta “Albus Dumbledore”

Aktori ikonë i Hollywood-it Michael Gambon, i njohur si Albus Dumbledore në filmat e ‘Harry Poter’, ka ndërruar jetë në moshën 82 vjeçare. Sipas mediave...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al