-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

Pyetjet anonime “nxehin gjakrat” mes banorëve, Romeo përplaset me Julin

Loja me pyetjet anonime, që banorët nuk do të guxonin t’i bënin hapur, shkaktoi debatoi një ditë më parë një shtëpi. “Ilnisa, a do të...

“Si çoban me dhi”, Sara drejtuar Bardhit: S’më intereson as kush je, as çfarë bën

Duket se marrëdhënia në çift mes Bardhit dhe Sarës brenda shtëpisë së Big Brother VIP nuk po shkon siç duhet. Përveç debateve të shpeshta që...

“Më nxorri se nuk u lidha me Fationin”, Ori reagon pas deklaratës së Deas

Dea Vieri, e cila u eliminua nga një televotim surprizë në spektaklin e të martës, ka publikuar një video në TikTok me një sound viral për...

Kërcënohet me jetë Dua Lipa, qëndroj kundër luftës në Gaza

Një këngë nga dyshja hip-hop izraelite, Ness Ve Still, e publikuar pas shpërthimit të luftës midis Izraelit dhe Hamasit, është bërë himni jozyrtar i...

Agravon debati dhe fjalori mes Ilnisës dhe Françeskës: Ashtu lërja tët shoqi jo mua

Ka degjeneruar sherri mes dy banoreve të BBV, gazetares Ilnisa Agolli dhe modeles Françeska Murati për një banane. Modelja ka akuzuar gazetaren se tallet me...

E papritur! Bes Kallaku konfirmon pjesëmarrjen në reality show

Personazhi i parë i  reality show “Ferma VIP”, është aktori i mirënjohur, Bes Kallaku. E kush më mirë se “katunari” më i famshëm në...

Plas “bomba” në Big Brother, penalizimi i radhës bën vipat të flasin me veten

Çmimi i Big Brother VIP Albania 3 ka zbritur nga 100, në 80 mijë euro me vendim të Vëllait të Madh pas prishjes së...

“Je puset e shoqërisë e llapaqen”! Plas keq mes Julit dhe Gracianos: Ti je një anti shqiptar

Një debat me tone të larta ka ndodhur ditën e sotme (14 shkurt) në Big Brother mes aktorit Julian Deda dhe balerinit, Graciano Tagani. Juli...

Mc Kresha dhe Lyrical Son rikthehen me një album të ri

P.I.N.T-at janë rikthyer dhe shumë shpejt do të na dhurojnë sërish hite të reja me albumin e ri. Lajmin e kanë bërë me dije...

Mos vallë konfirmoi divorcin? Xhensila tregon me kë u zgjua këtë Shën Valentin

Këngëtarja Xhensila Myrtezjaj është përfolur shumë në rrjetet sociale pasi mendohet se ajo dhe aktori Bes Kallaku i kanë dhënë fund martesë së së...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al