-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

“Mos je me dy fytyra vëlla?”pas Einxhel, Donaldi debat me Ilirin

Nga debati me Einxhel, Donaldi u përfshi në një debat me Ilirin. Aktori e pyeti Ilirin me ironi nëse është njeri me dy fytyra, duke...

‘Hajde te hoteli’/ Plas keq sherri mes djalit të Robert Aliajt dhe konkurrentes, publikon SMS-të dhe braktis programin

Një debat i fortë është zhvilluar mes dy konkurrentëve të ‘Love Story’, Kristti dhe Lili, pasi ky i fundit iu drejtua asaj me fjalën...

Sherr në shtëpi, Beniada nuk pushon së qari

Nga debati Einxhel-Donald, Beniada nuk i ka prishur marrëdhëniet me asnjërin sepse të dy zënë një vend të veçantë te ajo. Banorët kanë reaguar...

E akuzoi për përdhunim ish e dashura e Mason Greenwood: Po shkëputem nga rrjetet sociale ndërsa policia heton

Studentja 18-vjeçare, e cila akuzoi për përdhunim Mason Greenwood, ka thyer heshtjen pas lirimit me kusht të futbollistit. Herrit Robson deklaroi se kjo ka qenë...

Rihanna shtatzënë, Reperi Drake i bën ‘unfollow’ çiftit

Rihanna mori urime nga personazhe të famshëm e fansa nga e gjithë bota por mori dhe një 'unfollow' nga ish i dashuri i saj...

Iliri për banorët e “Big Brother VIP: Prime i sotëm do të jetë zjarr

Iliri dhe Beniada e kanë nisur ditën duke qëndruar nën rrezet e diellit në oborr. Teksa Beniada e pyeti se si është të jesh finalisti...

Bluza me logon e UÇK-së, një strategji për të marr vota nga Kosova? Reagojnë të afërmit e Arjola Demirit

Aktorja Arjola Demiri, e cila është një nga konkurrentët e nominuara për të lënë shtëpinë dhe garën e ‘Big Brother VIP’. Këtë javë akuzohet nga...

Lei Kraja zbulon dhuratën më të çuditshme dhe më të kushtueshme që i kanë bërë ndonjëherë

Moderatorja e sportit, Lei Kraja, tërheq gjithnjë vëmendjen jo vetëm me linjat trupore seksi në rrjetet e saj sociale, por edhe me jetën e saj...

“Lidhja kaq e pati”, Semi thumbon Beatrix Ramosajn?

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj, njëkohësisht edhe shoqja më e ngushtë e Bora Zemanit, ka postuar një video në TikTok që i...

Kejvina Kthjella ndahet nga i dashuri milioner

Kejvina Kthjella është një nder personazhet më të komentuara te Shoë Biz-it shqiptar. Ajo ka pasur një histori dashurie me Redjan Rrajën i cili është...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al