-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

Ish-konkurenti i “Perputhen 2” ribashkohet me gruan e tij

Arsimi, konkurrent i “Për’puthen 2” bëri bujë, sepse deklaroi që në hyrje të tij se ishte i divorcuar dhe se ka një djalë. Ai gjithashtu...

Dënimi i Donaldit lë Ilirin dhe Einxhel dorë për dore: “Meqenëse Einxhelin e ke fiksim”

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”, i janë nënshtruar një sfide, ku duhet të caktojnë dënime të ndryshme për njëri-tjetrin. Kur Donaldi e shtypi...

Habit moderatorja shqiptare: “Nuk do e kisha problem një burrë 30 vite më të ri”

Fjodora Fjora është një ndër gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri. Së fundmi, e ftuar në një intervistë, moderatorja shqiptare ka folur lidhur...

Monika për Ilirin: “Ai është gati ti shkelë të gjithë me këmbë. Qellimi i tij ështe vetëm të fitojë”

Monika dhe Iliri kanë pasur një raport mjaft të ngushtë në fillimet pas hyrjes në Big Brother VIP. Por gjërat ndryshuan me kalimin e...

Fejohet ylli i njohur”I vetëm në shtëpi”

Macaulay Culkin dhe Brenda Song janë nisur drejt altarit. Cuklin dhe Song janë prindërit e një djali nëntëmuajsh, ndërkaq një burim i “People” ka...

E dashura e Romeos flet për Beatrix: Po paguan paragjykimet e njerëzve

Aleksia Peleshi,e dashura e Romeo Veshaj së fundmi ka postuar në story në instagramin e saj pyetje që i bëjnë ndjekësit në lidhje me...

Fifi në një romancë të re?

Këngëtarja Filloreta Raçi, e përfolur për lidhjet ë saja dashurore dhe e mbi komentuar nga publiku për romancën që përjetoj në Big Brother me...

Astrologia zbulon fituesin e “Big Brother VIP”

Artrologia Lorna Hysa e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” tregoi se kush do jetë fituesi i Big Brother VIP Albania. Duke u bazuar...

Xhemi dhe Salsano bashkë në skenë sërish?

Salsano Rrapi, i ftuar në emisioni “Goca dhe Gra”, u shpreh se shumë shpejt atë do ta shikonim përkrah ish partneres së tij të...

Ylli i filmit “10 gjërat që urrej tek ty”, nënë sërish

Julias Stiles, aktorja kryesore e filmit "10 gjërat që urrej tek ty" është bërë nënë për herë të dytë. Ajo nuk ka ngurruar që...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al