-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

Aktorja e njohur shqiptare ironizon “Big Brother VIP”

“Big Brother VIP” është një nga Reality Show-t më të ndjekura të momentit në Shqipëri. Ka shumë persona që e duan këtë format por ka...

Një përrallë! Koleksioni i Christian Dior: Haute Couture Pranverë/Verë 2022

Për koleksionin Christian Dior Pranverë 2022, dizajnerja Maria Grazia Chiuri u përqendrua te paleta e zezë, e bardhë dhe gri. Chiuri adhuron punimet me...

Aktori i njohur së shpejti do të bëhet sërish baba 

Një vit tjetër, një fëmijë tjetër? Nick Cannon do të bëhet sërish baba, raporton TMZ. Cannon ka organizuar një baby shower së bashku me të dashurën...

Ish-banorja e “Big Brother VIP” do të jetë pjesë në “Sanremo 2022″. Ja se për kë bëhët fjalë

Bëhet fjalë për Antonela Berishën e cila u bë e njohur në emisionin “Për’puthen” dhe më pas u bë pjesë edhe e shtëpisë më...

Beatrix Ramosaj shfaqet për herë të parë pas daljes nga BBV: Më mbushët me dashuri

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur për herë të parë pas 10 ditësh nga dalja prej shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ajo ka lyer dhe...

Çfarë ndodhi? Donaldi dhe Einxhel përfundojnë në suitë bashkë

Einxhel Shkira është rikthyer në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Pas më shumë se 24 orësh, konkurrentja ka dalë nga spitali dhe është...

Ndodh edhe kjo! Moderatori puth të ftuarën në mes të emisionit

Vajza pa komplekse, Kri Gorasi dhe një nga personazhet më të  komentuar te “Aventurierët” dhe “It’s My Love”, ishte e ftuara e mbrëmjes në...

Konkurrentë, por Iliri dhe Tani vlerësojnë Donaldin: Realisht është kreativ

“Big Brother VIP” ka hyrë në një fazë mjaft interesante pasi edhe pak ditë kanë mbetur nga fundi. Mbrëmjen e djeshme Iliri dhe Tani kanë...

E sëmurë, flet për herë të parë Bora Zemani: Jam me dyzet, por do të kthehem shpejt

Pas mungesës për arsye shëndetësore prej disa ditësh, moderatorja e njohur Bora Zemani ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në rrjetet...

Çfarë ka ndodhur mes Romir Zallës dhe Gentjan Zenelajt?

Romir Zalla ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në Glamur Zonë, ai pati një intervistë të këndshme me moderatoren Ester Bylykun. Ndër të tjerat në...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al