-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Takohen sërish për një tjetër trofe, formacionet zyrtare të Roma-Feyenoord

Kryesoret

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Feyenoordit dhe Romës e cila do të zhvillohet ditën e sotme në orën 18:45 në stadiumin “De Kuip”.

Kjo ndeshje është e vlefshme për ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League.

Të dyja ekipet u përballën vitin e kaluar në finalen e Conference League në Tiranë, ku triumfoi Roma me rezultat 1:0, duke e fituar titullin e parë të këtij turneu.

Formacionet zyrtare:

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit