-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR, me sa shiten dhe blihen monedhat?

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99 lekë dhe do shitet me 100 lekë.

Euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.7 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.7 lekë dhe do shitet me 110.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 122.2 lekë dhe do shitet me 123.2 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit