-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ndryshon historia! Dervishi nuk vdiq në aksident, u vra nga shoku i tij, autopsia: 10-ra goditje me kaçavidë

Kryesoret

Mediat italiane kanë publikuar të tjera detaje në lidhje me vdekjen e 47-vjeçarit shqiptar Ilir Dervishi në shtetin fqinj.

Sipas tyre, ishin goditjet me kaçavidë ato që vranë Dervishin dhe jo aksidenti me makinën në të cilën udhëtonte 47-vjeçari së bashku me shqiptarin tjetër, Miri Gurra, i akuzuar tashmë për vrasje.

Autopsia konfirmoi se Ilir Dervishi kishte marrë plagë të thella në trup, dhjetëra goditje dhe ato në kokë i kishin thyer kafkën.

Ndërkaq Gurra nuk ka pranuar të flasë para hetuesve se cila ishte arsyeja që çoi në krimin e rëndë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit