-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor: Dollari rritet, Euro statike

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 108.9 lekë dhe do shitet me 110 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 121.2 lekë dhe do shitet me 122.2 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit