-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

17-vjeçari kapet me xhepat plotë me hashash

Kryesoret

Një 17 vjeçar është kapur me doza kanabisi të gatshme për tu shitur në lagjen “Hajro Çakërri” të Vlorës.

Gjatë kontrollit fizik të adoleshentit S.B dhe kontrollit në banesën e tij u gjetën sasi lënde të dyshuara narkotike kanabis, të ndara në 140 doza, gati për shitje, një sasi lende narkotike kanabis të bluar, 1 peshore elektronike dhe 2 celularë.

Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se 17-vjeçari siguronte lëndë narkotike në sasi dhe më pas i ndante në doza, të cilat i shiste në lagje të ndryshme të Vlorës informoi sot policia e qytetit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit