-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Për dy ditë festonte ditëlindjen’! Familjarët të përlotur: Ai që donte më shumë, e vrau

Kryesoret

Gjyljeta Ukella u vra nga bashkëshorti i saj mëngjesin e së martës në qytetin e Pejës. Policia tashmë ka arrestuar të dyshuarin, Edmond Lajqi i cili gjendet në ndalim për 48 orë me vendim të Prokurorit.

Familjarja e viktimës në një lidhje direkte për “Kosova Today” në Klan Kosova, ka treguar se e ndjera ka lënë pas vetes dy vajza dhe një djalë.

Ajo ka treguar se viktima ka mbajtur tre punë për të mbajtur familjen.

“Gjyljeta ka qenë femër shumë e zonja ka pasur tre punë dhe është mundu me të gjitha forcat që ta mbajë familjen. Ajo e ka mbrojtur familjen, fëmijët dhe burrin dhe në fund u sakrifikua vetë për të gjithë”, tregoi familjarja në kushte anonimiteti.

Ajo ka shtuar se e ndjera ka pasur gjithmonë vuajtje, derisa shtoi se pasnesër do të mbushte 43 vjet.

Lot dhe dhimbje për vrasjen e gruas në Kosovë: Duhet të qëndrojmë bashkë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit