-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Kryesore

Barella: Fillimi ishte i vështirë ndaj Shqipërisë

Mesfushori italian i Interit Nicolo Barella deklaroi se shokët e skuadrës e kanë bërë të ndihet e i rëndësishëm, teksa pranoi se ndaj Shqipërisë...

Asllani: Dihet forca e Italisë, po vraponim bosh nëpër fushë

Humbja me Italinë djeg, teksa Kristjan Asllani pranon se ka shumë keqardhje që nuk arritën të gëzonin tifozerinë fantastike kuqezi me një rezultat pozitiv....

Rekord dhe humbje/ Nedim Bajrami: Kaq mundësi kishim…

Nedim Bajrami shënoi golin më të shpejtë në historinë e Kampionateve Europiane, pas vetëm 23 sekondash lojë ndaj Italisë, por pavarësisht kësaj, kuqezinjtë dolën...

Tifozi kuqezi futet në fushë me flamurin në dorë

Sonte u ndërpre për pak sekonda ndeshja Shqipëri-Itali, pasi një tifoz kuqezi ka hyrë në fushë. Me një flamur në dorë, në minutat shtesë të...

Shqipëria vendos rekord, por fiton Italia! Kuqezinjtë spektakël në tribunë

Drithërima, emocione, gola dhe spektakël i tifozëve kuqezinj në shkallët e stadiumit. Në fund fiton Italia 2-1 përballë Shqipërisë. Kuqezinjtë kaluan të parët në avantazh...

FOTO/ Rama në stadium duke parë ndeshjen Shqipëri-Itali, Linda e veshur kuqezi

Kryeministri Rama ndodhet në Dortmund për të ndjekur ndeshjen Itali-Shqipëri. Ai ndodhet së stadium afër bashkëshortes së tij, Lindës e cila është veshur kuq e...

Goli i Bajramit rrëmben vëmendjen e mediave të huaja, ja çfarë shkruan BBC dhe UEFA

Po luhet ndeshja mes Kombëtares shqiptare dhe Italisë në kampionatin europian EURO 2024. Goli i parë u shënua nga Nedim Bajrami në sekondën e 22-të. Këtij...

Berisha: Hordhia e zyrtarëve shqiptarë është derdhur drejt Dortmundit

Ish-kryeministri Sali Berisha, në fjalën e tij nga dritarja e banesës tha se narkoshteti i Ramës është i shëmtuar në çdo aspekt. Berisha thekson se...

Gol pas 23 sekondash, Nedim Bajrami futet në historinë e Kampionateve Evropiane!

Nedim Bajrami është futur në historinë e Kampionateve Evropiane pasi ka arritur të shënojë gol vetëm pas 23 sekondave lojë kundër Italisë. Ai mori topin...

Italia përmbys Shqipërinë për 16 minuta

Ndeshja me Italinë sapo nisi po mesa duket kuqezinjtë nuk kanë kohë për të humbur. Pas 23 sekondash shënoi Nedim Bajrami duke e çuar rezultatin...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al