-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mitrovicë, i shkon në punë ish gruas e rreh atë dhe kolegun

Kryesoret

Një burrë është arrestuar pasi shkoi në vendin e punës së ish-gruas së tij dhe e ka rrahur atë. Përveç saj, ai e ka rrahur edhe kolegun e ish-gruas.

Rasti ka ndodhur në Mitrovicën e Veriut. Dy personat e rrahur kanë përfunduar në spital ku po trajtohen për plagët e marra.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi ka shkuar në vendin e punës të ish bashkëshortes së tij, femër kosovare, ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshorten dhe një koleg të saj mashkull kosovar. Ata kanë marrë trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qeli”, thuhet në njoftimin e policisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit