-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Policia ndalon edukatoren, kishte 25 fëmijë në një makinë të vogël

Kryesoret

Një edukatore e një kopshti në qytetin e Bukhara të Uzbekistanit mendoi të fuste një klasë të tërë, 25 nxënës, në një makinë të vogël.

Një polic pa makinën plot me fëmijë dhe e ndaloi menjëherë për një kontroll.

Pasi ka hapur hapur dyert e makinës, ai pa 6 fëmijë në ndenjësen e pasagjerit, 16 në ndenjësen e pasme dhe 3 të tjerët në bagazh.

Kur polici e pyeti edukatoren se pse po transportonte kaq shumë fëmijë me një makinë të vogël, përgjigjja e saj ishte: “Kështu veproj unë. Kjo është rruga ime!”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit