-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

Atdheu dhe Morena u përballën në ‘duel’ dhe ja çfarë ndodhi!

Atdheu dhe Morena Taraku gëzojnë një miqësi mes tyre. Ish-protagonisti i “Përputhen” madje shkoi kohë më parë në Stamboll bashkë me vëllain dhe nënën...

Nga njohja e deri te puthja e parë, Monika rrëfehet për ish-bashkëshortin: “Dashuri me shikim të parë”

Aktorja Monika Lubonja ka treguar për banorët e tjerë të shtëpisë se si është njohur me ish-bashkëshortin. Ajo ka thënë ndër të tjera se...

Einxhel për Dagz: Deri tani paskam kërkuar partnerin e gabuar

Einxhel ka folur me banorët për Dj Dagz dhe deklaratat e saj i kanë bërë të gjithë të komentojnë. Ajo po fliste për ndjesitë...

Është martuar në fshehtësi? Xheisara tregon për herë të parë të vërtetën

Ndonëse nuk qëndroi shumë gjatë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, pjesëmarrja e Xheisara Friskut shkaktoi jo pak “zhurmë”. E ftuar në emisionin “Live...

Sarah dhe Fifi sapo treguan se do e përkrahin gjithnjë Donaldin për arsyen e veçantë

Sarah dhe Fifi janë dy nga mikeshat më të mira që Donaldi ka patur brenda "Big Brother VIP". Edhe pas daljes nga shtëpia më...

“Të gjithë e kemi patur një kushërirë që jemi dashuruar” Iliri habit me deklaratën e tij

Banorët e Big Brother VIP kanë ndarë me njëri-tjetrin historitë e tyre të dashurisë. Në shtëpi kanë nisur diskutimet menjëherë teksa duket se banorët e...

“Isha xheloz i sëmurë!” Donaldi tregon si përfundoi në polici pas një sherri për ish-të dashurën!

Duke qenë se ditën e sotme hyjmë në muajin e dashurisë, banorët e "Big Brother VIP" janë ftuar të ndajnë me njëri-tjetrin historitë e...

‘Arratisja romantike’ e Edon Zhegrovës

Rreth tre vite më parë u bë publik lajmi i romancës së Edon Zhegrovës. Ai nisi lidhjen e dashurisë me të dashurën e tij, Elsën....

Beniada rrëfen lidhjen 7-vjeçare me shokun e futbollistit të Juventusit: Më ndjek ende

Modelja Beniada Nishani ka fituar zemrat e të gjithëve me çiltërsinë dhe origjinalitetin, saqë me të folurën e saj shqip krijon shpeshherë situata komike...

Në mbështetje të profesorit të bullizuar! Adriana Matoshi poston video duke kërcyer

Një profesor në Kosovë është bërë viral për shkak të disa videove të tij duke kë kërcyer valle popullore. Profesori i biologjisë, Lulzim Paci, ka...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al