-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mbrëmje dhe ethe aksionesh në Vlorë, një i shoqëruar sonte

Kryesoret

FNSH dhe RENEA kanë vijuar edhe këtë mbrëmje kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës ku mbrëmjen e sotme mësohet se është ndaluar një person.

Gjithashtu mësohet se për disa ditë qyteti bregdetar do të vijojë të jetë nën kontrollin ku edhe banesa të ndryshme pritet të jenë objektiv.

Dje u arrestuan 6 persona, dy prej të cilëve janë Bruno Shehu dhe Sentiljano Basho. Ky i fundit është vëllai i një personi problematik, Tesi Basho, i akuzuar për një sërë krimesh në Itali dhe Shqipëri.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit