-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Botërori 2022

Të tronditur! U fut te dhoma, çfarë i kërkoi Macron trajnerit francez pas humbjes?

Francezët kthehen në shtëpi pa kupën por me kokën lart. Ato ishin dje pjesë të njërës prej historive më të bukura që ka rrëfyer...

Çfarë ishte manteli që sheiku i veshi Messit?

https://www.youtube.com/watch?v=V3MfpPAGdtw&feature=emb_title Në momentin që Lionel Messit iu dorëzua trofeu i Kupës së Botës iu vendos një mantel tradicional arabe nga emiri i Katarit. Por çfarë...

FOTO/ Franca nxjerr provën e fortë: Goli i Messit duhet të anulohej

Vijojnë polemikat pas finales së Kupës së Botës, që e fitoi Argjentina. Francezët pretendojnë se goli i tretë i Messit në kohën shtesë ishte...

Benzema largohet nga Franca: E mbyll këtu (Dy arsye)

Karim Benzema njoftoi se po largohet nga kombëtarja franceze. Lojtari i Real Madridit e ka bërë të ditur në rrjetet e tij sociale me...

Nga Reali te Brazili? Ancelotti: Largohem vetëm i shkarkuar

Carlo Ancelotti është një nga emrat në listën e drejtuesve të Federatës së Brazilit për të pasuar Titen, që u largua pas eliminimit në...

Më kë e kishte? Portieri i Argjentinës shpjegon gjestin e turpshëm

Kampioni i botës në moshën 30- vjeçare me Argjentinën dhe portieri më i mirë në “Katar 2022”, Emiliano Martinez u kritikua shumë për gjestin...

“Më lini të qetë zoti President”! Macron iu qep pas finales, Mbappe thyen heshtjen

https://www.youtube.com/shorts/sWJvxayIxTI Ai shënoi më së shumti gola në Botërorin 2022 në Katar, dje shkëlqeu me një hat-trick, ishte gati të ishte heroi i fundit për...

‘Mesi more bir k*rve’/ Dani Alves ndez rrjetin me postimin e tij thumbues për ‘pleshtin’!

Dani Alves ka lënë pas krahëve rivalitetin historik mes Argjentinës dhe Brazilit në arenën e futbollit, teksa  u dorëzua para madhështisë së Lionel Mesit,...

VIDEO/ Lionel Messi pas fitores së botërorit: E dija që Zoti do ma jepte!

Lionel Messi kishte deklaruar se ky Botëror është i fundit në karrierën e tij dhe ai arriti të arrijë atë që kishte ëndërruar që...

VIDEO/ Shikoni lotët e nënës së Messit dhe festimet e furishme të djemve të tij!

Lionel Messi e kapi për dore Argjentinën dhe e çoi në Tokën e Premtuar që nuk është tjetër veçse fitimi i trofeut të Kupës...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al