-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Botërori 2022

Martinez tallet sërish me Mbappe, shihet me foton e tij në duar

Portieri argjentinas, Emiliano Martinez  ishte sërish ylli i festimeve të kombëtares së Argjentinës në Buenos Aires. Portieri  ka shfrytëzuar rastin për të tallur Kylian Mbappe. Konkretisht,...

Kroatët dhe marokenët presin heronjtë e tyre, mbushin sheshet në mbështetje të ekipit

Kombëtarja e Marokut dhe e Kroacisë janë pritur nga tifozët e vendeve të tyre pas përfundimit të Kupës së Botës. Një Botëror i cili u...

Molina: Pavard krijoi atmosferë toksike te Franca

Gazetari francez, Romain Molina ka akuzuar futbollistin e Bayern Munich, Benjamin Pavard se ka sabotuar skuadrën gjatë Kupës së Botës në Katar. Sipas Molinës mbrojtësi...

Letra e Messit pasi fitoi Kupën e Botës: Është gjithashtu Kupa e Diegos që na inkurajoi nga parajsa

Pas kurorëzimit të Argjentinës si kampione bote, Leo Messi ka publikuar disa postime në llogarinë e tij në Instagram por i fundit prej tyre...

Morales akuza ndaj Argjentinës: Ata fituan Kupat e Botës me doping dhe mashtrim

Eksperti meksikan e ESPN, Alvaro Morales nuk do të bëjë shumë miq në Argjentinë pas fitores së Albicelesteve në Kupën e Botës. Analisti i ESPN...

Ja sa fitoi FIFA gjatë Kupës së Botës Katar 2022

FIFA shpalli fitime prej 7.5 miliardë dollarësh nga Kupa e Botës në Katar. Të ardhurat erdhën nga marrëveshjet me sponsorë dhe më shumë dhe janë...

Fotoja që po thyen rrjetin! Messi fle me Kupën e Botës

Sulmuesi argjentinas Lionel Messi dhe Kupa e Botës në një shtrat. Trofeu më i lakmuar i planetit dhe lojtari më spektakolar i dekadave të...

VIDEO-FOTO/ Festë madhështore në Argjentinë, kampionët priten si mbretër!

Lionel Messi dhe Argjentina mbërritën në Buenos Aires. Pritje madhështore për kampionët e Botës që festuan gjatë në aeroport e më pas në rrugët...

Jashtë fushës, kush është fituesi i madh i Kupës së Botës?

Gazeta franceze “Libération” ka publikuar një artikull ku i referohet fitimeve ekonomike dhe diplomatike që i solli Katarit organizimi i Kupës së Botës. Gazeta theksoi...

Ky postim i Messit po thyen të gjitha rekordet në Instagram

Pak ditë para fillimit të Kupës së Botës, kur shtëpia franceze e modës Louis Vuitton nisi fushatën e saj të re reklamuese, u bë...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al