-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Lajmet e fundit

Video thumbnail
Berisha djeg derën e Ramës/ Analisti përmbys protestën: Ja pse dështoi
03:49
Video thumbnail
Tirana në flakë! Berisha zjarr dhe ultimatum Ramës, gazetari: O sot, o kurrë, s'e kuptova kurrë!
10:48
Video thumbnail
Nisen protestuesit, Berisha del nga ballkoni? Skenari, frika dhe mesazhet
10:02
Video thumbnail
Berisha i vë kapakun/ Dash Shehi: Lëri përrallat, ky është problemi i madh
05:48
Video thumbnail
“750 mijë Euro...”! Abazi i nxjerr ujin e zi: Sylvinho, ushtar i Dukës, u kthye nga frika...
19:10
Video thumbnail
Prapaskenat kokë më kokë/ Rama-Mickoski kurth Mitsotakisit? Epokë e re Tiranë-Shkup
16:09
Video thumbnail
“Muhabet kot”! Dash Shehi flet troç: Do iki, çfarë ndodh sonte në protestë? Këshilla për Lulin...
11:12
Video thumbnail
Berisha rrethon sonte Kryeministrinë, zbardhet skenari i PD-së, deputetja: Do derdhemi në shesh
09:58
Video thumbnail
Vjen nga Amerika në Himarë! Zbulohet kandidat i PD-së, dridhet Tavo?
06:21
Video thumbnail
“Receta ime për PD-në”! Çollaku: Ja çfarë do të bëj nesër pas protestës, nuk ka ende frymë...
17:48
Video thumbnail
Gjykata ultimatum Ramës: Më sillni Xhaçkën pa vonesa! Nuri: Dy fitore
09:29
Video thumbnail
SHBA i mbyll derën Kurtit/ Afërdita Maliqi: Kosova më keq se kur doli nga lufta
17:30
Video thumbnail
Përmbyset gjithçka për Sylvinho? Marko hap letrat: Ja pse ktheu mendje
08:37
Video thumbnail
Berisha jep urdhër nga ballkoni, Teliti: Skenari që kemi bërë gati nesër poshtë zyrës së Ramës...
24:35
Video thumbnail
Zien Jugu! Greqia nis dy avionë drejt Shqipërisë! Si është situata? Flet drejtori
03:56
Video thumbnail
Himara ‘flakë’! Shqipëria i çon “ultimatum” Greqisë: Hiqni ligjin e luftës
21:05
Video thumbnail
Pse ia hoqën kollaren kuqezi Krasniqit? Ambasadori: Destabilitet në Ballkan? Trump...
11:07
Video thumbnail
“O ba xhaxhi po fle me mamin”! Fjalët e fundit, si e vrau burri të dashurin e gruas? Flet avokati
12:48
Video thumbnail
Kush shkon në finale? Hysen Dedja: Sylvinho do largohet, bastin e fitoi!
10:06
Video thumbnail
“Ndryshime të mëdha, pa limite”! Verë e nxehtë për Peshqit
03:52
spot_imgspot_img

Editorial

Azem Deliu: Gjenerali i ushtrisë së shkronjave

Në orën njëmbëdhjetë në kafe Juvenilja – më tha Bujar Hudhri në telefon. I paduruar, siç pritet të jetë një gjashtëmbëdhjetëvjeçar të cilit po...
-bristotspot_img

Opinion

Aktualitet

-sidieducation.com-spot_img

Investigim

Podkasti

Na dërgo mailin për përditësime

Per lajmet me te reja

Rrjetet sociale

6,110FansaPëlqeje
110NdjekësitNdjek
12,400AbonentëAbonohu

Politika

ShowBiz
ShowBiz

Rita Ora: Jam lindur në atë që tani është Kosovë, dikur ishte pjesë e Shqipërisë

Artistja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, së fundmi ka qenë e ftuar në podcastin e famshëm amerikan të "Dear Media Studio". Ajo ka folur...

Mediat britanike: Ja çfarë po “kurdis” Rita Ora në Kosovë…

E pakënaqur me të qenit një yll në krye të listave të muzikës, këngëtarja dhe aktorja Rita Ora po i shton një punë tjetër...

Rita Ora me familjen në Kosovë, pamje nga festa e ditëlindjes

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka mbërritur sot në Kosovë së bashku me partnerin e saj, Taika Waititin, babain Besnik Sahatçiun si dhe me motrën,...

VIDEO/ “O Zot faleminderit që jam shqiptare!” Rita Ora në Kosovë, prek tokën me dorë në zemër

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka mbërritur ditën e sotme në Kosovë e shoqëruar nga babai i saj, Besnik Sahatçiu si dhe nga...

Krah Djokoviç, ndeshja që bashkoi Rita Orën dhe tenistin serb

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora së fundi është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes pas paraqitjes së saj në një ndeshje ragbi. Ajo...

Nga ish-banor në opinionist, Bledi Mane në dilemë nëse Kosova e do apo jo

Siç është bërë me dije disa ditë më parë, gazetari Bledi Mane është përzgjedhur opinionist i këtij edicioni në Big Brother Vip Kosova. Pak orë...

“Këtu ka pasur burra me rr”, Luiz Ejlli viziton Prekazin

Luiz Ejlli, mbrëmjen e së mërkurës ka qenë në Prishtinë për të promovuar filmin e ri “Në kuadër të dashurisë”, ku luan rolin kryesor së...

Sport

Kultura

Ekonomia

Bota
Bota

Më të Lexuarat

Lajmet më të lexuara në portalin tonë.

Artet

Stil
Style

Begaj nis vizitën në Kosovë, do nderojë dhe ish-luftëtarët e UÇK-së

Presidenti i Shqipërisë, Bjaram Begaj nisi ditën e sotme një vizitë dyditore në Kosovë. Sipas një njoftimi zyrtar, Kreu i Shtetit do të zhvillojë takime në 3 komuna: Deçan, Junik...

Si të ktheheni në formë, pasi e keni tepruar me ushqimet për festat?

Këshilla për ushqimin detoksifikues dhe mënyrën e jetesës për t’u rikthyer në rrugën e duhur pas festave të fundvitit. 1 – Pastroni frigoriferin Për të eliminuar...

Pse e festojmë Vitin e Ri më 1 Janar?

1 janari u vu re për herë të parë si fillimi i vitit të ri në vitin 45 para Krishtit. Para kësaj, kalendari romak filloi...

Pse duhet të vishemi me të kuqe natën e Vitit të Ri?

Sipas traditës, veshjet e kuqe që duhen veshur natën e 31 dhjetorit duhet të jenë të reja dhe duhen veshur vetëm natën e fundit...

Udhetime

/5pyetjet.al